Murat Uysal

girişimci / matematik mühendisi / yazılım uzmanı / hislerim ve deneyimlerimden yazılar

Ücretsiz yazılım geliştirme desteği

Herkese selamlar,

6 yıllık .NET web projeleri geliştiren YTÜ mezunu bir matematik mühendisi olarak, bedava yazılım geliştirmeyi teklif ediyorum. Eğer bir fikrin var ve bu fikre inanıyorsan, işini gücünü yani garanti gelirin olan işinden vazgeçebilecek kadar güvenniyorsan ve fikrini pazarlayabileceğini düşünüyorsan mutlaka benimle iletişime geç.

Ücretsiz Yazılım Şartlarım:

Alan adı benden, ssl benden sunucu masrafları herşey benden. Yazılımı da geliştirip hazır şekilde yayına alacağım. %50 şer ortaklık payımız olacak.

Teknik anlamda tüm sorunları ihtiyaçları ben çözeceğim, sen sadece bana iyi bir fikir sunup o fikre benim zaman yatırımı yapmam konusunda beni ikna edeceksin.

Projeyi yayına aldığımdan sonra da projenin tüm pazarlama ve diğer satış işleri sende olacak. Müşteri ile sen muhattap olacaksın sen yöneteceksin. Projenin 1 yıl içinde çok değil aylık ortalama 1000 TL para kazandırmasını sağlayacaksın.

1 yıl içinde bu hedefe ulaşamazsan da bir ücret istemiyorum sadece ortaklıkta %50 hakkını kaybedeceksin. Ben istersem senle devam edeceğim istemezsem farklı bir yol sana ya sunacağım yada projeyi tamamen kapatacağım. Projeyi yayına aldıktan sonra 1 yılın olacak 1 yıl içinde başarırsan %50 senindir.

Fikrini asla alıp kendim yapmak üzere çalmam merak etme ama eğer fikrin çok önemli ise ve güvenmiyorsan bana gizlilik sözleşmeni gönderip imzalayıp sana gönderebilirim. Ama ortaklık güven işidir, güvensizlik yönü bir tık beni rahatsız edecektir.

Şuan bu şekilde bir projem var mı derseniz var, yakın zamanda onunla ilgili de sizlere buradan ayrıntılı yazımı yazacağım.
Comments are closed