Murat Uysal

girişimci / matematik mühendisi / yazılım uzmanı / hislerim ve deneyimlerimden yazılar

Askıda ekmek projesinde sevindiren gelişme - askidanevar.com

Merhaba sevgili dostlar,

Biliyorsunuz bir önceki yazımda bir askıda ekmek projemden bahsetmiştim ama işe başlamadan önce alan adı araştırken daha keşfettiğim askianevar projesi ile herşey değişiverdi bi anda :)

Beni büyük bir yükten kurtaran sevgili https://askidanevar.com ekibine teşekkür ediyorum :)

Projeyi tabi ki halen benim tasarladığım formatta yapmayı düşünüyorum ancak faydalı olmak adına ne yapabilirim diye düşündüğümde öncelikle https://askidanevar.com/ sitesinden sponsorluk başvurusu ile işe başladım.

İlginç bir öneri ile gittim, çünkü benim projemde askıda ekmekle sınırlı kalmayıp ayakkabı, giyisi ve daha birçok ürün olacaktı. 

Bende bu ilginç fikre, askıdanevar ekibine "askıda web sitesi" eklemek istiyorum diyerek başvuruda bulundum.

Belki benim gibi üniversitede iş kurmak isteyen girişimciler olursa, web sitelerine hiç masraf yapmadan kaliteli bir web sitesi sahbi olabilmelerini sağlamak mümkün olabilir. Hatta iş kurma ve o süreçte karşılaşacakları diğer zorluklara karşı da bilgi vermeyi de ihmal etmeyeceğim.

Bakalım önerime nasıl dönüş yapacaklar merak içinde bekliyorum.

Ama ülkemizde böyle güzel fikirlerle birşeyler yapan insanları görmek en mutlu olduğum bir diğer konu oldu.

Teşekkürler bu duyguyu yaşatan askidanevar ekibi.  Başarılarınızın devamını dilemekle birlikte, "başarımızın" devamını dilerim demek de istiyorum, çünkü aynı yönde birşeyler yapmak isteyen birbirinin farkında olmayan tek bir ekip olarak görüyorum sizleri.Comments are closed